KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12577103
nr 1257 7103
Knut Janson (1882-1966), Landskap, signerad. Olja på pannå, 26x33
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 27 maj 2019
kl 20:46:03
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr